KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641488
nr 764 1488
Akvarell
Signerad, Porträtt, 1800-/1900-tal, ramens innermått: 11x9
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:14:57
350 kr
450 kr
550 kr